pomysly na seksowne prezenty swiateczne

Zbliżają się Święta, a Ty nie wiesz co dać w prezencie swoim partnerom? Po głowie chodzą Ci sprośne prezenty, ale nie wiesz do końca, co będzie najlepszym prezentem dla osoby lubiącej seks?

Zdalnie sterowany wibrator

Ogromna frajda dla niego, sporo przyjemności dla niej – wibrator Lovense Lush jest niezastąpiony, gdy jesteście daleko od siebie, ale przyda się również tym, którzy są blisko. To skromne cacko wysokiej jakości potrafi reagować na głos lub muzykę i kryje w sobie wiele innych możliwości…

Idealny pomysł na prezent świąteczny zarówno dla laski, która nie ma jeszcze wibratora, jak też dla właścicielki paru gadżetów, która chciałaby mieć dodatkowe cacko w swojej kolekcji.

Lovense Lush

Jadalna farba do ciała

Pyszne, bo o smaku czekolady, wanilii czy truskawki, doskonale smakują, gdy będziesz je zlizywał(-a) z ciała ukochanej osoby. Te farby do ciała sprawią, że wasze intymne igraszki staną się jeszcze bardziej… słodkie.

Gra erotyczna „Sekrety Nocy“

Zmysłowa gra dla par otwartych na nowe doznania. Gdy macie ochotę na coś więcej niż zwykły szybki seksik (i macie trochę wolnego czasu), warto spędzić wieczór grając w „Sekrety Nocy”. Uwaga! Gra dla cierpliwych, gdyż seks jest zakazany w czasie rozgrywki!

Sekrety Nocy

Silikonowy wibrujący pierścień na penis Lelo Tor 2

Zasilany akumulatorem, o większej sile wibracji od swojego poprzednika, Tor 2 jest w stanie zapewnić wam wiele wrażeń. Dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa, a jego działanie poczuje zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka.

Lelo Tor 2

Pudło pełne rozkoszy Play Like Grey

Chociaż dokładna zawartość tego pudełka pozostaje tajemnicą, z całą pewnością zadowoli ono najbardziej wybrednych Panów oraz Panie.

Play Like Grey

Afrodyzjak „Sex dust“

image

Ogromnie popularny, polecany przez wszystkich, nawet Gwyneth Paltrow, ten afrodyzjak z całą pewnością powinien znaleźć się wśród prezentów pod choinką.

Moon Juice „Sex dust“

Seksowna sesja zdjęciowa

image

Razem lub osobno, nago lub nie – profesjonalnie wykonana erotyczna sesja zdjęciowa może stać się niezapomnianym prezentem i… grą wstępną.

Seksowna sesja zdjęciowa

image

Lubrykant

Na przykład taki jak ten, przypominający spermę, zapewniający długotrwałe nawilżanie (a znaczy i długą zabawę).

Astroglide Gel

Świąteczna bielizna dla pary

Dla niej i dla niego – dopasowana bielizna sprawi, że poczujecie się wyjątkowi. Poza tym, można ją będzie wykorzystać podczas wspólnej sesji zdjęciowej. A potem… cóż, zapewne wyląduje na podłodze.

Oryginalny prezent dla dziewczyny i idealny prezent dla chłopaka na święta w jednym? Poproszę!

Zestaw do krępowania

Masz ochotę na coś bardziej pikantnego? https://wczasiepracy.pl/sex-telefon Wyjątkowy prezent jest czymś, czego szukasz? Podaruj swemu partnerowi (lub partnerce) zestaw do krępowania dla początkujących. Na pewno w mig załapie aluzję…